Callavi

ULUSLARARASI TİCARET DEVİ

Callavi 

CALLAVI TUFTING, 10 Yıldan fazla bir geçmişi olan bir kuruluştur. Tüm dünyada 60'dan fazla ülkeye ihracatı mevcuttur. Her geçen yıl yeni yatırımlar yapmaktadır. Son yatırımlarıyla 25000 m2 kapalı alanda aylık 800.000 m2 üretim kapasitesi mevcuttur.

Bu kapasitenin %30' u banyo paspası ve jel tabanlı ürünler olup, kalanı duvardan duvara tufting halı üretimleridir.

Halı saha ve peyzaj çimi üretim de mevcuttur.

Sade ve Şık

Tufting  Halı Tekstil

Gaziantep, Türkiye'de halı üretiminin %85'ini karşılayan bir sanayi kentidir ve aynı zamanda tafting sektöründe "Callavi "markası bu yelpazede her türlü ürün grubunu üreterek bu alanda lider bir firma olmak yolunda ilerlemektedir. Küresel hedeflerini, yönetim ve personellerinin desteğiyle gerçekleştirmektedir.

Callavi markası tüm Türkiye, Orta Doğu, Avrupa, Afrika ve Amerika pazarlarında yer almaktadır. Türkiye'de Tufting sektöründeki tüm kalite ve yer kaplama türlerini 7 farklı özellikteki makinelerle üretmekte ve çok kısa sürede sektörde lider bir firma haline gelmiş bulunmaktadır.

Callavi şu anda 60 üzeri ülkeye ihracat yapmaktadır.

10

Yılı Aşkın

CALLAVI olarak 10 Yıldan fazla bir geçmişimiz var.

60

Üzeri Ülkeye İhracat

Tüm dünyada 60'dan fazla ülkeye ihracatımız mevcut.

26.000

M2 Kapalı alan

Son teknoloji makine parkuru ile donatılmış tesisler

800.000

M2 Üretim Kapasitesi

Bu kapasitenin %30' u banyo paspası ve jel tabanlı ürünler olup, kalanı duvardan duvara tufting halı uretimleridir

KALİTE  POLİTİKAMIZ

Dokuma

Çeşitli iğne aralıklarında bulunan Tufting tezgahlarımız ile, birçok farklı pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilecek sıklıklarda, yüksekliklerde farklı gramaj ve kalitelerde dokumalar gerçekleştirilir. 24 saat faal olan kalite kontrol ekibimiz, ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluğa karşı önceden tedbirlerini alarak hatalı üretimin önüne geçer. 

 

Kaplama ünitesi

5 metre, 4 metre ve 3,66 metre enlerinde çalışabilen son teknoloji kaplama makinelerimiz ile ürün yelpazemizi daha da geniş tutuyoruz. Kaplama ünitelerimiz, Actionback, Keçe, Latex, Canvas gibi farklı materyallere uygun olup yüksek teknolojisi sayesinde insan hatasını en aza indirmektedir.

 

Konfeksiyon,

Alışılmış Tufting üreticilerinden farklı olarak, Callavi bünyesinde ayda 200.000 m² parça halı yapabilme olanağına sahip büyük bir konfeksiyon atölyesi bulunmaktadır. Banyo paspası üretimi için uzun yıllardır bünyemizde bulunan atölye, her geçen gün yapılan yeni teknoloji yatırımları ile çağın gerekliliklerini yerine getirerek parça halı üretimini ve ambalajlamasını de en iyi şekilde yapmaktadır.  

 

Ürünlerimiz;

  • Level Loop Multi Scroll (3.66, 4 ve 5 metre enlerinde actionback – keçe olarak, 4 metre eninde latex olarak)
  • FRS Cut-loop ( 3,66, 4 ve 5 metre enlerinde actionback – keçe olarak, 4 metre eninde latex olarak)
  • Standart Cut-pile ( 1/8, 1/10 ve 5/32 iğne aralıklarında 3,66, 4 ve 5 metre enlerinde actionback – keçe olarak, 4 metre eninde latex olarak)
  • Shaggy ( 50 mm yüksekliğe kadar 5/16 iğne aralığında, 3,66, 4 ve 5 metre enlerinde actionback – keçe olarak, 4 metre eninde latex olarak  )
  • Peyzaj amaçlı Suni çim ( 15 mm – 35 mm arası çeşitli ağırlık ve gramajlarda 4 metre eninde)
  • Spor amaçlı suni çim ( Uygulanacak alanın projesine göre çizgileri ile birlikte üretilmektedir. 50 mm – 60 mm aralığında çeşitli yüksekliklerde yapılmaktadır. 4 metre eninde)