Kariyer

Kariyer

Kazandık, kazandırdık... Büyüdük!

Performans ve Kariyer Yönetimi Sistemi, çalışanların kariyerlerine yön vermelerini sağlayan, kariyerlerini geliştirmeleri için onlara eğitim ve gelişim fırsatları sunan, hem bireysel hem de organizasyonel gelişime katkı sağlayan bir sistem oluşturma, fikrinden yola çıkılarak kurgulanmış ve performans, kariyer, yedekleme, yetenek yönetimi ve eğitim/gelişim süreçleri entegre bir şekilde çalışacak şekilde yapılandırılmıştır.

Kurumsal başarıya ulaşmak için bireysel başarı ve gelişimin gerekli olmasından hareketle, herkesin reaktif konumdan proaktif konuma gelerek kendi kariyerinden sorumlu olduğuna inanıyor ve kurum olarak buna yönelik her türlü desteği çalışanlarımıza sunuyoruz.

Belirlenen hedeflere ulaşırken her çalışandan Haliloğlu Group Ana Yetkinlikleri ile pozisyonunun fonksiyonel yetkinliklerini göstermesi ve kendisini sürekli geliştirmesini bekliyoruz. Kurumsal hedeflerin yukarıdan aşağıya doğru yayılmasıyla birlikte kurumun ve çalışanların ihtiyaçları daha iyi örtüştürülmüş, bu sayede kurumsal başarı ve gelişim ile bireysel başarı ve gelişim arasında daha güçlü bir ilişki sağlanmıştır.

çalışanlarımızın kurumumuzu daha iyi tanımalarını sağlamak, farklı bakış açıları ve farklı yetkinlikleri bir araya getirerek iletişimi ve sinerjiyi arttırmak, kişilerin gelişimlerine katkıda bulunmak için departmanlar/şirketler arası rotasyonlar gerçekleşmekte, proje ekipleri kurularak kişilerin projelerde aktif olmaları beklenmektedir.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?