Haliloğlu Dış Ticaret

ULUSLARARASI TİCARET DEVİ

Haliloğlu  Dış Ticaret

2000 yılında kurulmuştur. 87'i aşkın öz sermaye tır filosuyla Irağa ihracat yapan Türkiye'nin en büyük firmasıdır. TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) ihracat listesinde ilk  1000'de yer almaktadır.

Genel merkezi Gaziantep'te bulunan 87'yi aşkın Semi trailer ve çekici büyüklükte bir filoya sahiptir. Ağırlıklı olarak Irağa ve 40 farklı ülkeye ihracat yapan Haliloglu Dış Ticaret sahip olduğu Irak distribütörlükleriyle ve tafting'te olan başarısıyla 2010'dan beridir her yıl Türkiye ihracatçılar meclisi ilk 1000 ihracatçı arasında girmeye hak kazanmaktadır.

Uluslararası Ticaret Devi

İhracat  Pazarlama

Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Haliloğlu İç ve Dış Ticaret daha çok ihracat ve pazarlama üzerine odaklanmaktadır. Faaliyetlerine başladığı günden günümüze kadar gelen süreçte dünyanın birçok ülkesine başta gıda ürünleri olmak üzere, sanayi ve inşaat malzemeleri de ihraç etmektedir.

Sahip olduğu iş hacmi, istihdam potansiyeli ve profesyonel organizasyon şemasıyla profesyonel işler Başaran şirket, yapmış olduğu faaliyetlerle ülkesi ve bağlı olduğu grup adına gurur kaynağı olmaktadır. Haliloğlu iç ve Dış Ticaret her geçen gün iş hacmini daha da genişletmekte ve ihracat rakamlarını daha üst seviyelere çıkartmaktadır.

41

Farklı Ülkeye

Ağırlıklı olarak Irağa ve 40 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız

87

'i aşkın Semi trailer ve çekici büyüklükte bir filosu bulunmaktadır.

26.000

M2 Kapalı alan

Son teknoloji makine parkuru ile donatılmış tesisler